Myynti

Ecotale Oy
Kari Pälli
Puh. +358(0) 40 718 4976
Email. kari.paelli@ecotale.fi

Olli Ruuskanen, Vienti
Puh. +358(0) 50 581 8654
Email. olli.ruuskanen@ecotale.fi

Marko Puumalainen
Puh. +358(0) 400 488 397
Email. marko@ecotale.fi
Työmaa, toimisto- ja toimitilavalaistus ratkaisut
Petri Kautonen, Toimitusjohtaja
Puh. +358(0) 40 567 6754
Email. petri.kautonen@naxor.fi
Thomas Hudd, Tuotepäällikkö
Vaasa, Pohjanmaa
Puh. +358(0) 40 554 0230
Email. thomas.hudd@wulff.fi
Palvelusopimusmyynti
Timo Värri, Toimitusjohtaja
Etelä-Suomi
Puh. +358(0) 44 300 0065
Email. timo@suomenvalojakelu.fi

Antti Lepistö, Myyntipäällikkö
Etelä-Suomi
Puh. +358(0) 50 595 3320
Email. antti@suomenvalojakelu.fi

Tommi Suontaka, Myyntijohtaja
Keski-Suomi
Puh. +358(0) 40 595 7464
Email. tommi@suomenvalojakelu.fi

Petri Virta, Myyntipäällikkö
Keski-Suomi
Puh. +358(0) 400 620 140
Email. petri@suomenvalojakelu.fi

Kari Marjomaa, Toimitusjohtaja
Ruotsi
Puh. +46 70 845 6111




Uudis- ja saneerausrakentamisen valaistus
Sisäkattovalaistus
Toni Mynttinen
Puh. +358 (0)50 345 7235
Email. toni.mynttinen@inlook.fi
Esillepanovalaistus
Pekka Marjamaa, Suomi
Puh. +358(0) 10 8369 418
Email. pekka.marjamaa@puume.fi
Palvelusopimusasiakkaiden valaistus
Juha Järvinen
Pks-alue
Puh. +358 (0)50 385 7244
Email. juha.jarvinen@lassila-tikanoja.fi

Sami Salo
Pirkanmaa
Puh. +358(0) 50 385 3168
Email. sami.salo@lassila-tikanoja.fi

Paulo Huhtaniska
Pohjois-Suomi
Puh. +358(0) 50 412 8395
Email. paulo.huhtaniska@lassila-tikanoja.fi
Tom Lindholm
Kaakois-Suomi
Puh. +358(0) 50 385 0511
Email. tom.lindholm@lassila-tikanoja.fi

Petri Rantapaju
Varsinais-Suomi
Puh. +358(0) 50 469 5252
Email. petri.rantapaju@lassila-tikanoja.fi

Tommi Sirviö
Keski-Suomi
Puh. +358(0) 50 385 6382
Email. tommi.sirvio@lassila-tikanoja.fi
ATEX- ja muut erikoisvalaistusratkaisut
Rauno Nissinen
Suomi
Puh. +358 40 183 7111
Email. rauno@rontec.fi
Palvelusopimusmyynti
Jon Catani, Toimitusjohtaja
Suomi
Puh. +358(0) 50 381 7327
Email. jon@maninvan.fi